info@uv-tek.net
+90 262 724 94 48

Hakkımızda

Biz kimiz?

UVtek , deneyimli kadrosuyla, yenilikçi felsefesini tasarım ve üretim aşamasından satış ve pazarlamaya kadar ürünlerine yansıtan ve ürünlerini bu yaratıcı düşünce ile geliştiren bir mühendislik firmasıdır.


Her aşamada müşterinin ihtiyaçlarını ve zorluklarını anlamak ve “mutlak müşteri memnuniyeti” ni sağlamak firmamızın temel ilkesidir.

UVtek, konusundaki 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimini, UV teknolojilerde alternatif çözümlerin geliştirilmesinde kullanmakta ve bu sayede birçok üstünlük sağlamaktadır. Firmamız, UV kurutma teknolojileri konusunda tam bir çözüm sağlayıcı olup, UV makine, UV lak ve UV lamba konusunda müşterilerine hem üretici hem de temsilci kimliği ile geniş bir yelpaze içerisinde hizmet verebilmektedir.

UVtek , matbaa & ambalaj sektöründeki UV uygulamaları, ahşap boyama sistemleri, mermer yüzey uygulama sistemleri ile bir çok sektörde faaliyet göstermekte ve bir sektördeki deneyimini diğer bir sektörde kullanarak farkını ortaya çıkarabilmektedir.

CURING DEDICATED SOLUTIONS AROUND THE WORLD

Bir UV Teknolojisi firması olan UVtek, tecrübeli ekibi ile tasarımdan üretim sürecine kadar yenilikçi ürünlerini konumlandırıyor. İşlerinizi sizin için kolaylaştırmak için!

Hizmetlerimiz

  • UV Kurutma Sistemleri

  • Profesyonel Boyama Çözümleri

  • UV Lamba

  • UV-C Dezenfeksiyon Sistemleri

UVtek UV kurutma sistemleri matbaa, ambalaj, cam ve ahşap sektörlerinde kullanılan her türlü UV boya ve vernik kurutma için çok çeşitli tasarımlarla çözümler sunar. Standart UV sistemlerinin yanı sıra, gerekli baskı makineleri ile uyumlu olacak özel UV kurutma sistemleri mevcuttur. UVtek 25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini hizmetinize sunar.
DETAYLI BİLGİ
UVtek, ahşap, cam ve pvc endüstrileri için uzun yıllar boyunca ürettiği rulo kaplama, perde dökme ve her türlü kurutucu ile boya & cila sistemleri ile bölgedeki ilk ve lider firma olma sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu pozisyon, bölgedeki tanınmış ve sektörünün devi olan müşterilerin tedarikçisi olma ayrıcalığını vermiştir.
DETAYLI BİLGİ
UVtek, kağıt, ahşap, plastik kaplama, metal dekorasyon, fiberoptik ve elektronik gibi alanlarda UV kurutma uygulamaları üzerine uzun yıllardan beri UV kurutma lambaları ve güç kaynaklarının lider tedarikçisidir. UVtek marka kendi üretim makinelerinin yanı sıra, herhangi yurtiçi veya yurtdışı marka makine için de UV lambaları sağlıyoruz.
DETAYLI BİLGİ
Covid19 salgını sebebiyle aniden ortaya çıkan UVC sterilizasyon sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak adına, uzun yıllardır UV teknolojilerinde edindiğimiz tecrübeleri UVC dezenfeksiyon sistemlerine yansıtarak hava ve yüzey dezenfeksiyon ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz.
DETAYLI BİLGİ

LESS ENERGY MORE CURE

Değerli müşterilerimize doğru çözümleri getirebilmek için matbaa&ambalaj, ahşap, cam, mermer ve UV kimyasalları gibi çok çeşitli alanlarda hizmet veriyoruz. UV teknolojisindeki tecrübelerimize dayanarak birçok makine ve anahtar teslimi projeler teslim ettik.

İletişim

Destek & Yardım

X