Sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerez kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Daha fazla bilgi edin
< geri dön

Nedir ve Neden Kullanılmalıdır /

HAVA DEZENFEKSİYON CİHAZI NEDİR VE NEDEN KULLANILMALIDIR?

Geçtiğimiz yıllarda bütün dünyayı etkisi altına alan kuş gribi, SARS ve ardından da SARS-COVID-2 virüs salgını insan sağlığına karşı büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Virüsler havadaki damlacıklara tutunarak ortam içerisinde hareket edebildiği için kapalı ortamlarda hava dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılması, yayılımı engellenmek amacıyla kritik bir önem taşımaktadır.

UVCare Hava Dezenfeksiyon Sistemleri, iç mekânlarda soluduğumuz hava kalitesini arttırmak, bağışıklık sistemimizi alerjen, kirleticiler, bakteri ve virüslere karşı korumak için doğru filtreleme tekniği ve UVC ışın teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.

UVC ışına doğrudan maruz bırakılan virüs ve bakteriler hava dezenfeksiyon sisteminin iç mekanizmasında tamamen öldürüldüğü için dış ortama zararlı hava salınımı olmaz. Tamamen milli, özgün ve ileri teknoloji kullanan UVCare Hava Dezenfeksiyon Sistemleri, bakteri, virüs ve uçucu organik bileşikler dâhil olmak üzere en geniş yelpazedeki hava kirleticilerini yok etmek amacıyla tasarlanmıştır.