Sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerez kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.

Daha fazla bilgi edin
< geri dön

Neden UVCare /

NEDEN UVCARE HAVA DEZENFEKSİYON SİSTEMLERİ

UVtek, 25 yılı aşkın bir süredir UV teknolojisiyle müşteri ihtiyaçlarını temel alarak üstün sistemler üretmektedir. Derin bilgi birikimi ve tecrübesiyle UV teknolojisini şimdi de hava dezenfeksiyon sistemlerinde kullanan firmamız, siz müşterilerimizin kapalı ortamlarda da temiz ve sağlıklı hava soluyabilmesi için hava dezenfeksiyon sistemleri geliştirmektedir.

UVCare Hava Dezenfeksiyon Sistemleri, insan sağlığını korumak amacıyla ortam havasının mikroorganizma, partikül, zararlı gaz ve kokulardan arındırılması, aynı zamanda virüsün yayılmasının engellenmesi için geliştirilmiştir.

UVCare Hava Dezenfeksiyon Sistemlerinde, ön filtre, aktif karbon filtre ve UVC ışını kullanılmaktadır. Ön filtre; toz, tüy ve polen gibi büyük boyutlardaki (<10 µm) partikülleri yakalarkenaktif karbon filtre uçucu organik bileşiklerin, zararlı ortam kokularının tutulmasını sağlar. UVC ışın ise virüs ve bakterilerin protein yapılarını bozarak etkisiz hale getirmek için kullanılmaktadır.

Kullanılan UVC ışınları partikül üzerinde taşınan virüslerin filtre yüzeyinde birikmesini engelleyerek, doğrudan yok edilmesini sağlar. Ayrıca, UVCare Dezenfeksiyon Sistemlerinde hava akış hızınımaksimum seviyede tutabilecek filtrelertercih edildiği için ortam hava dezenfeksiyon verimi ve hızı oldukça yüksektir.

UVCare Hava Dezenfeksiyon Sistemlerimiz, aşağıda belirtilen önemli parametreler dikkate alınarak Arge Merkezimizin deneyimli mühendisleri tarafından tasarlanmıştır.